Tyto výbuchy, které přesvědčily Real Madrid prodat James Rodríguez

View previous topic View next topic Go down

Tyto výbuchy, které přesvědčily Real Madrid prodat James Rodríguez

Post by Admin on Fri Dec 23, 2016 4:25 pm

James Rodriguez se £ 63million Real Madrid záložník, který spadl dolů hierarchii na Santiago Bernabeu, byl těžce spojený s převodem do Premier League. Real Madrid superstar James Rodriguez vypadá, jako by on mohl být na cestách v lednu. Hvězda světového poháru v roce 2014 ukázal, že je otevřený k přepínači mít dospělý frustrovaný při jeho nedostatku hrací doby na Bernabeu.
Chelsea ukázal jako jeden z favoritů na jeho podpis - ale přesto postavení hvězdy Jamesův existují otazníky o tom, zda Antonio Conte skutečně potřebuje kolumbijské.
Takže jsme se podíval do svých statistikách a ve srovnání s ním se současnými možnostmi Ofenzivní záložník Chelsea určit, zda James představuje inovaci nebo by byl zbytečný luxus. Následující obrázky jsou založeny na příslušném formuláři ligy pouze z tohoto období.
James má jen jeden ligový gól do jeho jméno zatím v této sezóně, ale na jeho obranu on hrál daleko méně minut, než Chelsea dopředu. Pod Zinedine Zidane James vystupoval v osmi La Liga her tohoto termínu, hrající přibližně polovina minuty taktovaný zvýšil o Willian a Pedro.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.forumkorean.com

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum