Milujeme fotbalovou hvězdu a dressy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdní Lionel Messi magie šetří místo pro katalánské obry

Go down

Pozdní Lionel Messi magie šetří místo pro katalánské obry Empty Pozdní Lionel Messi magie šetří místo pro katalánské obry

Post by Admin Mon Jan 09, 2017 6:12 pm

Lionel Messi je ohromující 90. minuta volný kop získal Barcelona 1-1 remíza s Villarreal v neděli večer thriller.
Nicola Sansone si klade za cíl Zdálo se, že vyhrál pro hostitele až do Messi, kteří mají rádi jeho tým byl hluboko pod par, zachráněný bod pro návštěvníky, ačkoli to ještě ponechává jim pět bodů za vedoucích Real Madrid poté, co hrál hru více.
První polovina byla záležitost end-to-end s šance na obou stranách, Neymar chybí nejlepší dva. Villarreal provedeny Katalánci platit brzy ve druhé třetině, kdy Lucas Digne dal gól a hostitelé zlomil downfield rychlostí, s Pato krájení obranu otevřený a Sansone dokončovací úhledně. Barcelona se snažil o ekvalizérem, nedal penaltu, když Bruno jasně ovládal míč v poli, před Lionel Messi dává za stávku mimo tyč z 20 yardů.
Rozhodčí udělal nepřizná Villarreal penaltu, když ji Javier Mascherano se ovládal na druhém konci jeden, a další Barcelona výkřik za stejný trestný čin zašlo příliš nevšímal.