Argentina vpřed vede mediální bojkot před pohledávkami Lavezzi marihuany

View previous topic View next topic Go down

Argentina vpřed vede mediální bojkot před pohledávkami Lavezzi marihuany

Post by Admin on Thu Nov 17, 2016 6:38 pm

Lionel Messi vedl družstvo Argentiny v mediální bojkot následující "hrobu" tiskových zpráv o týmu a jejich nedávné formě. 29-letý oznámil zákaz poté, co vstřelil v boku je 3-0 Světového poháru kvalifikačním vítězství nad Kolumbie. Zpráva rádio uvedl, že útočník Ezequiel Lavezzi kouřil marihuanu po tréninku, který popírá.
Messi a 25-man squad vyšel z tiskové konferenci po Colombia hry. Bylo také oznámeno, že Lavezzi je v současné době rozhlasový reportér k soudu nad obviněními.
Argentina byla kritizována po jejich 3-0 porážku Brazílii v pátek ale jejich vítězství nad Kolumbie přesunula až na páté místo a zpět do kvalifikační tvrzení. Horní čtyři v Jižní Ameriky skupinu přesunout rovnou do finále, zatímco páté místo splňuje podmínky pro mezikontinentální play-off. Jinde ve skupině, Arsenal předal Alexis Sanchez skóroval dvakrát Chile porazili Uruguay 3-1, aby zůstali na třetím místě.
Chile byl varován Arsene Wenger, že by bylo "sebevražedné" hrát Sanchez ledaže by byl úplně fit poté, co se zranil sval v tréninku. Nicméně Sanchez hrál 85 minut a podle všeho být fit pro Arsenal utkání Premier League proti Manchesteru United v sobotu.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.forumkorean.com

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum