Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ibrahimovič o souboji s Mingsem

Go down

Ibrahimovič o souboji s Mingsem Empty Ibrahimovič o souboji s Mingsem

Post by Admin Tue Mar 07, 2017 5:52 pm

Včerejší duel mezi Manchesterem United a Bournemouthem, který skončil remízou 1:1, byl plný velmi ostrých soubojů. Došlo také k několika střetům mezi Zlatanem Ibrahimovičem a Tyronem Mingsem. Zadák Cherries nejprve šlápl Ibrahimovičovi na hlavu, ten ho pak při vzdušném souboji v šestnáctce trefil loktem do obličeje. Jaké byly ohlasy zainteresovaných hráčů?
Manchester United šel proti Bournemouthu do vedení zásluhou Roja. Ale ve 40. minutě srovnal z penalty King. Další gól diváci na Old Trafford neviděli, i proto, že Zlatan Ibrahimovič neproměnil v 72. minutě pokutový kop.
Švédský útočník byl ale ještě více v centru dění. Byl to opravdu zvláštní zápas. Bournemouth dohrával celý druhý poločas v deseti bez vyloučeného Surmana. Tomu všemu ještě předcházely dva důležité incidenty. Nejprve obránce Mings šlápl Zlatanu Ibrahimovičovi na hlavu, ten jej pak trefil loktem do obličeje. Po utkání popřel, že by snad šlo o úmysl a odplatu.