Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fotbalisté Paris St. Germain otočili duel 30

Go down

Fotbalisté Paris St. Germain otočili duel 30 Empty Fotbalisté Paris St. Germain otočili duel 30

Post by Admin Mon Mar 20, 2017 4:22 pm

Fotbalisté Paris St. Germain otočili duel 30. kola francouzské ligy s Lyonem a zvítězili 2:1. Stále tak za vedoucím Monakem zaostávají o tři body. Knížecí klub s přehledem zvládl odpolední utkání v Caen a vyhrál 3:0. Jak PSG, tak Monako drží sérii 12 zápasů bez porážky a čtyř vítězných duelů.
Paris St. Germain ve šlágru s Lyonem zpočátku tahal za kratší provaz. Už v šesté minutě se po standardní situaci trefil Lacazette a vstřelil 23. gól v sezoně. Ještě do přestávky ale domácí otočili skóre a velkou zásluhu na tom měl argentinský záložník Pastore.
Připsal si totiž dvě asistence. Nejprve v 34. minutě připravil gól Rabiotovi a o chvíli později také německé posile PSG Draxlerovi. Nejlepší lyonský střelec Lacazette byl navíc už v 52. minutě vystřídán a Lyon nedokázal vstřelit vyrovnávací branku. Nenavázal tak na předchozí čtyři utkání, v nichž bodoval.
Monako potvrdilo formu a na hřišti Caen dominovalo. Za čtvrtfinalistu Ligy mistrů dvakrát skóroval Mbappe. Teprve osmnáctiletý útočník nastřílel v posledních deseti soutěžních zápasech 12 gólů. Trefil se také Fabinho z penalty.