Chelsea obnovil své vedení na vrcholu Premier League

View previous topic View next topic Go down

Chelsea obnovil své vedení na vrcholu Premier League

Post by Admin on Wed Apr 26, 2017 6:28 pm

Chelsea obnovil své vedení na vrcholu Premier League na sedm bodů s přesvědčivým vítězstvím nad Southamptonem u Stamford Bridge.
Antonio Conte měl za sebou svou výhodu po Tottenhamu po ztrátě blues v Manchesteru United - ale to byla důrazná reakce, která následovala po sobotním finálovém utkání FA Cupu proti jejich londýnským soupeřům. Eden Hazard a Diego Costa byli oba v startovní sestavě po Wembley a byli klíčovými postavami. Belgičan dal Chelsea dopředu s malým náskokem po pěti minutách.
Bývalý záložník Chelsea Oriol Romeu se sbalil v ekvalizéru pro Svaté, předtím, než Gary Cahill v čele titulu nastavil tempo zpět vpředu vpravo na poločas, chvíli, kdy se skutečně rozhodlo o umístění bodů. Costa potvrdil Chelsea nadřazenost s hlavičkou brzy v druhé polovině předtím, než vstřelil jeho druhý s malým výstřel pozdě.
Ryan Bertrand, jiný bývalý muž Chelsea, byl v cíli v umírajících sekundách - ale vítězství bylo zajištěno pro Conteho muže a nyní musí Spurs reagovat ve formálním krystalovém paláci ve středu.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.forumkorean.com

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum