Pět důvodů, Manchester United, musí porazit Chelsea podpisem Antoine Griezmann

View previous topic View next topic Go down

Pět důvodů, Manchester United, musí porazit Chelsea podpisem Antoine Griezmann

Post by Admin on Tue Nov 29, 2016 3:16 pm

Zeptejte Premier League fanoušky, kteří by nejraději svého klubu, aby podepsaly a devětkrát z deseti bude odpověď buď Lionel Messi nebo Cristiano Ronaldo - samozřejmě.
Mourinho aby SHOCK tah cutprice Chelsea hvězda v okně přenosu ledna. Nicméně, s ani při pohledu pravděpodobné, že opustí Španělsko v dohledné době, takoví jako Manchester United, Chelsea a Manchester City posoudí další reálné možnosti.
Během víkendu, Atletico Madrid superstar Antoine Griezmann oznámil, že kdyby měl přejít z Calderon by bylo buď jiný španělského klubu či strany v Premier League. Francouzský útočník dokonce připustil v listopadu, že pravidelně ptá krajan Paul Pogba o životě na United po záložník podepsal na tečkovanou čáru na Old Trafford v létě.
S Red Devils bojuje před brankou v této sezoně, a to navzdory přistání Zlatan Ibrahimović na začátku července, Jose Mourinho musí zajistit, že si nenechte ujít loď na Griezmann. Griezmann míří do jeho vrcholných let a Spojené musí učinit vše, co je v jejich silách, aby proti zjištěnému talismanic 25-letý vstupu do soupeře měli příležitost přijít o.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.forumkorean.com

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum