Barcelona se přestěhoval do do jednoho bodu Real Madrid

View previous topic View next topic Go down

Barcelona se přestěhoval do do jednoho bodu Real Madrid

Post by Admin on Thu Feb 09, 2017 4:44 pm

Barcelona pohyboval v rozmezí jeden bod Realu Madrid na vrcholu La Liga s vítězství nad Athletic Bilbao. Paco Alcácer zaznamenal svůj první La Liga cíl pro Barcelona na vzácné startu, s Luis Suarez odpočíval, když se otočil domácí Neymar kříž z 10 yardů. Lionel Messi zdvojnásobil náskok, když porazil Athletic chovatel Gorka Iraizoz na své blízké poštou z pravicového volného kopu.
A Aleix Vidal pečetil výhru po sólo běh kolem několika obránců. Jeho cílem znamenalo, Barca se stal prvním Evropanem skórují 100 krát ve všech soutěžích v této sezoně, s Monaco také dosažením mezník později odpoledne. Real Madrid, jehož plánovaný zápas pryč Celta Vigo v neděli bylo odloženo z důvodu poškození bouří na stadionu pořadatelů, mají dvě hry v ruce na Barca.
Sevilla, kteří jsou tři body za Barcelona hostit Villarreal v neděli. Za čtvrté-umístil Atletico Madrid porazili Leganes 2-0, přičemž Fernando Torres vstřelil své první dva góly La Liga od září. V sobotní druhé La Liga utkání, Sergi Enrich skóroval dvakrát Eibar vyšplhala na sedmé místo s 4-0 vítězství v 10-man Valencia, který měl Carlos Soler poslal pryč, zatímco Espanyol vyhrál 1-0 v Malaze.

Admin
Admin

Posts : 47
Join date : 2016-11-11

View user profile http://fotbalovyzapa.forumkorean.com

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum